<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
    <channel>
        <title>Сайт учителя початкових класів Биканової Наталії Леонідівни - Математика 2 клас</title>
        <link>http://uchitel-1234.mozello.com/mo-avtorsk-materali/urok/matematika-2-klas/</link>
        <description>Сайт учителя початкових класів Биканової Наталії Леонідівни - Математика 2 клас</description>
                    <item>
                <title>Математика 2 клас                                               Урок – добра справа     Тема: Вправи на застосування таблиці множення та ділення числа 2 і 3. Геометричний матеріал.</title>
                <link>http://uchitel-1234.mozello.com/mo-avtorsk-materali/urok/matematika-2-klas/params/post/1335268/</link>
                <pubDate>Wed, 25 Oct 2017 15:10:00 +0000</pubDate>
                <description>&lt;p&gt;&lt;b&gt;&amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp; &amp;nbsp;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&lt;/span&gt;&lt;/b&gt;&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;Математика 2 клас&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Урок
– добра справа&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;Тема:&lt;/b&gt; Вправи
на застосування таблиці множення та ділення числа 2 і 3. Геометричний матеріал.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;Мета:&lt;/b&gt;
Ознайомити учнів з поняттями коло і круг, навчити креслити коло за допомогою
циркуля; закріплювати знання таблиці множення і ділення числа 2 і 3; формувати
вміння розв’язувати задачі і приклади на вивчені випадки арифметичних дій;
розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення; збагачувати мовлення учнів
математичними термінами; виховувати охайність, інтерес до знань.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;Обладнання&lt;/b&gt;:
таблиці «хмарки», «сонечко», картки, гра «Намисто», таблиці «Геометричні
фігури».&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; &lt;b&gt;Хід уроку&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;І. Організація класу до уроку&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;1. Привітання: «Добрий день
вам, добрий день нам,&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Добрий день всім
чесним людям!»&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;2. Девіз уроку: «Дзвоник всім
нам дав наказ:&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; До роботи швидше в
клас!&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Біля партии станьте
чемно,&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Хай мине час
недаремно.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Будьте уважні і
старанні всі, &lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Сядьте рівненько на
місця свої.»&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;ІІ. Актуалізація опорних знань учнів&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;1.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;
Вступне слово
вчителя:&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;-
Погляньте, діти,&amp;nbsp; до нас у вікно заглядає
сонячний зайчик з проханням допомогти розігнати хмари і звільнити сонце, щоб
воно змогло зігріти землю. А щоб хмарки зникли, нам треба виконати їхні
завдання.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;(План
уроку)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;&lt;img src=&quot;//site-573075.mozfiles.com/files/573075/Screenshot_17-5.jpg&quot;&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;2.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;
Каліграфічна
хвилинка&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;-
На &lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;маркерній
&lt;/span&gt;дошці і в зошитах зразок : &lt;b&gt;&lt;i&gt;38&amp;nbsp;&amp;nbsp; 83&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/i&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;&lt;b&gt;&lt;i&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;
&lt;/i&gt;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;&lt;i&gt;&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&lt;/span&gt;&lt;/i&gt;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;&lt;i&gt;&amp;nbsp;20&amp;nbsp;&amp;nbsp; 10&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/i&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; 3. Усний рахунок&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; 1) Таблиця множення числа 3 (хором);&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; 2) 1 учень розповідає таблицю множення
числа 2;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp; 3) Робота з картками &lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;&amp;nbsp;( учні ланцюжком називають лише пропущене
число)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;&lt;img src=&quot;//site-573075.mozfiles.com/files/573075/Screenshot_18-5.jpg&quot;&gt;&lt;br&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;4) Гра «Сонячний зайчик» (
кругові приклади):&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;2х 3 = ; 6+5=; 21-11=; 10:2=;
5+9=; 14:2=; 7-4=; 3х9=; 27-25=.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;img src=&quot;//site-573075.mozfiles.com/files/573075/Screenshot_19-5.jpg&quot;&gt;&lt;br&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;( Виготовлення дидактичної
гри «Сонячний зайчик» - Додаток 1)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;5) Гра «Намисто»:&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;- Щоб розвеселити сонечко ,
давайте зберемо для нього намисто (працюють «ланцюжком» - на магнітній дошці
діти вставляють пропущені числа)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;o:p&gt;&amp;nbsp;&lt;img src=&quot;//site-573075.mozfiles.com/files/573075/Screenshot_20-5.jpg&quot;&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;4.Бесіда&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; - З яких геометричних фігур ми складали
намисто? А сонечко?&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; - А тепер пригадаємо,&amp;nbsp; які ще геометричні фігури вам відомі : з’єднати&amp;nbsp; фігуру з її назвою ( точка, квадрат, крива,
пряма, трикутник, чотирикутник, прямокутник, відрізок, круг)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;o:p&gt;&amp;nbsp;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;ІІІ. Повідомлення теми уроку. Мотивація&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;- А тепер відгадайте, з якою
геометричною фігурою ми сьогодні будемо працювати:&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; &lt;u&gt;Загадка &lt;/u&gt;«Без
початку, без кінця, &lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Без
кутів фігура ця.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; &amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;Сонечко їй вірний друг,&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; А
зовуть фігуру - … (круг).&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;І&lt;/b&gt;&lt;b&gt;&lt;span lang=&quot;EN-US&quot;&gt;V&lt;/span&gt;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;. Розвиток знань по темі&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;1.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;
Робота з малюнком&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;-
Розгляньте малюнок, які геометричні фігури ви тут бачите? (точки, відрізок ,
круг)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;(Вчитель
пояснює , що таке радіус, центр кола, коло, круг)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;2.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;
Робота з
підручником ( практичні вправи)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;3.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;
Алгоритм
креслення кола &lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;-
Поставте т. О;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;-
Виміряйте радіус циркулем на лінійці;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p style=&quot;&quot;&gt;-
Поставте голку&amp;nbsp; в т. О і обведіть за
часовою стрілкою від себе коло.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; &amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&lt;b&gt;ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА &lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;&amp;nbsp;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;&lt;span lang=&quot;EN-US&quot;&gt;V&lt;/span&gt;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;. Закріплення знань учнів&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;1. Розв’язування задач за
підручником&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&amp;nbsp;&amp;nbsp; - Читання задач, складання схем,
коментування, колективне розв’язування.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;2. Виконання прикладів з
самоперевіркою ( відповіді написані на дошці в іншому порядку)&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;&lt;span lang=&quot;EN-US&quot;&gt;V&lt;/span&gt;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;І.
Домашнє завдання&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;b&gt;&lt;span lang=&quot;EN-US&quot;&gt;V&lt;/span&gt;&lt;/b&gt;&lt;b&gt;ІІ.
Підсумок уроку&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;- Нарешті всі хмаринки
звільнили сонечко, ми з вами зробили добру справу для всіх.&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;&lt;o:p&gt;&amp;nbsp;&lt;img src=&quot;//site-573075.mozfiles.com/files/573075/Screenshot_21-5.jpg&quot;&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;- Що ви запам’ятали з уроку?&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;







































































































































&lt;/p&gt;&lt;p&gt;- Про що розповісте дома
батьк&lt;span lang=&quot;UK&quot;&gt;ам?&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;</description>
            </item>
            </channel>
</rss>